Световноизвестната етно певица Ищар направи своя версия на един от най-големите хитове на Мадона – „Frozen“. Песента носи името „ENTA“ и ще е сред изненадите, които звездата е приготвила за концертите си у нас.
Ищар признава, че страната ни заема много специално място в сърцето ѝ, затова е избрала България за първа спирка от нейното турне. Красивата изпълнителка пристигна и вече беше в Пловдив, където беше първият от петте й концерта. Заедно с нея е и нейният съпруг и мениджър Мишел Абисира.
Очаква се на 4-ти юни – за концерта ѝв Бургас, да пристигне и дъщеря ѝ Шийла, която също притежава музикален талант и вече се е изявявала на сцената. На 5-ти юни Ищар ще зарадва почитателите си в столицата – в Зала 1 на НДК, а на 8-ми юни турнето ѝ завършва с голям концерт във Варна.
На всичките дати с нея на сцената ще бъдат огнените музиканти от Alabina & The Gypsies, които са част от легендарните Gipsy Kings и носят техния автентичен дух и стил.
Турнето е по повод юбилея на кралицата на етно музиката – 30 години на сцена и след България продължава и в Щатите.



