Mona и Любо Киров пуснаха една от най-очакваните музикални колаборации на годината

Една от най-ярките млади изпълнителки на българската музикална сцена Mona и най-обичаният поп артист Любо Киров обединяват сили в новия си съвместен проект „Луна“ – песен, която вече е достъпна във всички дигитални платформи заедно с официално видео. „Луна“ е емоционален музикален разказ за вътрешния глас, интуицията и смелостта да следваш мечтите си. Песента среща два различни артистични свята, които се допълват по впечатляващ начин и създават един от най-интересните музикални дуети на годината.

„Винаги съм уважавала творчеството на Любо Киров и дори в най-смелите си мечти не съм си представяла, че ще работим заедно. Този дует беше огромно предизвикателство, но и огромна чест. Радвам се, че Любо ми се довери и ми показа какво означават истински професионализъм и отдаденост към музиката“, допълва тя.

С „Луна“ Mona за пореден път демонстрира своя авторски почерк, написвайки музиката и текста на песента, докато аранжиментът е поверен на Денис Попстоев, който придава на проекта неговото модерно и въздействащо звучене.

Видеоклипът към „Луна“ е реализиран от нов творчески екип. Режисьор е Орлин Менкаджиев, оператор – Веселин Менкаджиев, а монтажът е дело на Калинa Спасова. За стилистичната концепция и артистичната визия се грижат The Trackers и Анастасия Димитрова – Pretty Boss Braider.

Почитателите ще могат да видят Mona и Любо Киров заедно и на живо. На 6 юни в 18:00 часа двамата ще се срещнат със своите фенове на специално събитие в Кино Кабана в София, където ще имат възможност да се снимат и разговарят с тях преди старта на турнето.